NASZE SUKCESY 2014/2015

W dniu 23 lutego 2015 w auli Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Opolu odbyła się IX edycja Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „ Śpiewajmy Razem" w której uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami językowymi, muzycznymi oraz wokalnymi. Uczestnikami festiwalu byli uczniowie następujących szkół podstawowych:
PSP nr 1, 2, 5, 9, 10, 15, 20, 21, 25, 26, 28, 29 z Opola oraz PSP nr 3 z Grodkowa. Jury przyznało uczniom miejsca: I, II, III oraz wyróżnienia. Uczniowie z naszej szkoły doskonale zaprezentowali swoje zdolności językowe, muzyczne oraz wokalne, zdobywając pierwsze miejsca i złote medale.
W kategorii duety, klasy I-III Emilka Newiger i Kamil Gawlik ( kl.1) – miejsce I
W kategorii zespoły, klasy I-III Zespół „Skowronki" :Emilka Newiger, Pola Zowada, Amelia Pawełoszek, Magdalena Thiel , Michał Gawlik, Paweł Rosiński, Paweł Gniewek, Dominika Szpulak, Aleksander Fojtar, Miriam Parczewska, Bartek Lach ( kl.1) - I miejsce
W kategorii duety, klasy IV-VI Agnieszka Wach, Wiktoria Nawrocka ( kl.5) – miejsce I
W kategorii soliści, klasy IV-VI :Agnieszka Meja ( kl.5)- miejsce I , Zuzia Paczos ( kl.4)– miejsce I